Právě je 19 črc 2024 10:18

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Jak založit svůj život?

 

Jak založit svůj život?

Příspěvek od Gigaman » 20 dub 2023 14:47

Myslím, že zpočátku stojí za to se rozhodnout, co přesně vám v tuto chvíli ve vašem životě nevyhovuje. To je druh otázky, která může být docela citlivá. A ne každý bude připraven přiznat, že pro něj něco není možné. Ale v každém případě je v našich rukou, aby se život změnil k lepšímu. Nyní můžete získat Další informace na XXXX - například jaké bude počasí pro pořádání běhání nebo kde můžete vidět zajímavé výstavy.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 548
Registrován: 28 říj 2015 14:59

Re: Jak založit svůj život?

Příspěvek od Josef » 20 dub 2023 17:10

Přihlásil jsi se za nového člena a hned jsi sem vylepil odkaz na webovky, které profitují z návštěvnosti. Na to si zde vážně nehrajeme. Pokud jsi svůj příspěvek myslel vážně, očekávám že téma "jak založit svůj život" dál vlastní invencí rozvineš. (A tu reklamu si nechej na pozdější dobu, až tě lépe poznáme a budeme vědět, že v tom nejsou žádné postranní úmysly*.)

Když už se tohle téma nakouslo - je to asi dva roky nazpět, co egyptolog Miroslav Bárta napsal něco, čemu by se dal dát pracovní název "Bártova výzva". Tehdy napsal (bohužel už nedokážu najít kde to bylo), že by bylo užitečné, kdyby každý sám za sebe formuloval a napsal, co mu na současné době nejvíc vadí. S tím, že když se věci pojmenují, je větší šance, že to něčemu pomůže. Profesor Bárta má určitě pravdu v tom, že někdy velkou nespokojenost odstartují úplné maličkosti, které lze snadno řešit a tím život učinit mnohem snesitelnější.

-----------------

*) Vysvětlení:
Webové stránky na které bylo původně odkazováno mají část cockies sice uživatelem volitelnou, ale úplný zákaz není běžnému uživateli nabídnutý. Místo toho je uživateli nekompromisně oznámeno, že jeho data budou využita. Je to učiněno jen nenápadnou hláškou...
- Data z offline zdrojů lze kombinovat s vaší online aktivitou za účelem podpory jednoho nebo více účelů.
- Abychom mohli lépe naplnit jeden či více účelů, můžeme určit, že vám nebo vaší domácnosti patří různá zařízení.
- Vaše zařízení může být odlišeno od jiných zařízení na základě informací, které vaše zařízení automaticky zasílá, jako např. IP adresa nebo typ prohlížeče.
...a počítá se s tím, že aby se čtenář na stránky dostal, rychle klikne a bude se vším souhlasit. Gigamane, já a asi ani ostatní čtenáři tohoto portálu, nemáme zájem, aby mohl někdo neznámý: "určit, že vám nebo vaší domácnosti patří různá zařízení" a podobně. Já si svého soukromí vážím a u cizích taky nešňupu, co (nebo koho) mají doma v ložnici pod postelí :( Navíc název souboru "Strona główna" u webu tvářícího se jako český portál taky zrovna nevzbuzuje důvěru, komu jsou vlastně data zasílána. Takže pro dnešek má ode mne jejich webmaster "za pět" a musí se více snažit. Příště znovu a lépe!
V nejkomplikovanějších situacích nejspolehlivěji fungují obvykle ty nejprimitivnější technologie.


Zpět na Ostatní a Off Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků